Müşteri HizmetleriHızlı ve kolay ulaşılabilir müşteri hizmetleri altyapımızla hem telefonla hemde e-mail destek hattımızla bizden destek alabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri
 • Banka Bilgilerimiz


  Banka Adı TÜRKİYE İŞ BANKASI
  Şube Adı Sürmene (7523)
  Hesap Adı SÜRMENE BIÇAK VE EL ALETLERİ PAZ.İTH.İHR.TİC.LTD.ŞTİ.
  Hesap Numarası 7523 0 448466
  Hesap Tipi Türk Lirası Hesabı
  IBAN TR 0500 0640 0000 1752 3044 8466
   
   
  Banka Adı AKBANK
  Şube Adı Sürmene (293)
  Hesap Adı SÜRMENE BIÇAK VE EL ALETLERİ PAZ.İTH.İHR.TİC.LTD.ŞTİ.
  Hesap Numarası 293 00 57267
  Hesap Tipi Türk Lirası Hesabı
  IBAN TR 8100 0460 0293 8880 0005 7267
   
   
      
  Banka Adı HALKBANK
  Şube Adı Sürmene (1461)
  Hesap Adı SÜRMENE BIÇAK VE EL ALETLERİ PAZ.İTH.İHR.TİC.LTD.ŞTİ.
  Hesap Numarası 1461 10100041
  Hesap Tipi Türk Lirası Hesabı
  IBAN TR 5700 0120 0146 1000 1010 0041   Banka Adı DENİZBANK
  Şube Adı OF (5750)
  Hesap Adı SÜRMENE BIÇAK VE EL ALETLERİ PAZ.İTH.İHR.TİC.LTD.ŞTİ.
  Hesap Numarası 5750 13953160-351
  Hesap Tipi Türk Lirası Hesabı
  IBAN TR 7700 1340 0001 3953 1600 0001 • Çalışma Saatlerimiz  Pazartesi - Cuma:   08:30 - 17:30

  Cumartesi:               08:30 - 14:30    

    • Kargo Takip

  Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza bir e-posta yollanacaktır. Bu e-postada siparişiniz ile ilgili detaylı bilgi ve kargo takip numarası ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının internet sitesi üzerinden siparişinizi sorgulayabilir, on-line olarak harita üzerinden siparişinizin takibini yapabilirsiniz. Farklı sorularınız için Müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

 • Kargo Ücretleri

  Kargo ücretleri, alışverişiniz sırasında ekranda online olarak hesaplanıp faturanıza eklenerek tahsil edilir. Böylece ürün kargo fiyatıyla birlikte hesaplandığından, teslim alırken ektsra ücret ödemenize gerek kalmaz. 

  Tüm alışverişlerinizde Kargo Ücreti 0,00TL
  Kapıda ödeme hizmet bedeli 4,75TL+KDV=5,61TL tahsil edilir.

 • Farklı Teslimat Adresi Girebilirmiyim ?

  Vermiş olduğunuz siparişleriniz için teslimat bölümünde yer alan kişisel bilgilerim menüsünü takip ederek  teslimat bilgilerim alanına farklı teslimat adresleri tanımlayabilirsiniz.

 • Teslimat Anında

  Teslimat Anında
  Müşterilerimiz siparişlerini teslim alırken bazı hususlara özellikle dikkat etmelidir. Dikkat edilmemesi halinde siparişinizin size layıkıyla ulaştırıldığı kabul edilir.

  Paket Kontrolü
  Siparişiniz size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetilisi eşliğinde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum oluştuysa paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak tarafımıza iade edilmesini sağlayın.


  Hasarsız Görünen Paketler
  Bazı durumlarda paket dışarıdan bakıldığında zarar görmemiş olsa bile içindeki ürünler her hangi bir sebepten dolayı zarar görmüş olabilir. Kapınıza gelen siparişi  kargo yetkilisinin yanında açıp faturası ile karşılaştırarak, bir hata, eksiklik ve tahribat olup olmadığını kontrol ediniz. Almış olduğunuz üründe tahribat veya eksiklik olması koşulunda kargo görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanakta belirtip, ürünü kargo yetkilisine geri iade ediniz. Aksi halde ürünü eksiksiz aldığınız kabul edilip iade işlemi gerçekleştirilmez.

 • Neden Sürbısa Almalıyım

  Sürbısa” olarak kuruluşumuzdan bu güne kadar geçen süre içerisinde kaliteli bıçak üretimi için gerekli  ne varsa yapmaya çalıştık. Ürettiğimiz her ürünün aynı standartta olması için  büyük özen gösterdik. Ucuz mal üretip çok satma yöntemini hiçbir zaman kullanmadık. Bıçaklarımız ucuz olsun diye ne kaliteli malzeme kullanmaktan, ne en temiz işçiliği yapmaktan ne de devlete karşı olan vergi yükümlülüklerimizden hiçbir zaman kaçınmadık.

  Bunlardan dolayı bıçaklarımız piyasadaki bıçaklara göre daha pahalı olabilir fakat benzer kaliteye sahip bıçakların dörtte biri fiyatındadır. Bıçak imalatında hangi malzeme kullanılıyorsa hepsinin en iyisini ve sağlığa en zararsızını kullandık. Hiçbir zaman hurda malzeme almadık.  Ürünlerimizi asla seri imalat mantığıyla üretmedik. Her ürünü  teker  teker  en hassas kontrollerden geçirdikten sonra kullanıma sunduk. İmalatımızda elle standart olması imkansız ağır işler bilgisayar kontrollü makineler yardımıyla, usta eli hassasiyeti gereken aşamalar (Bileme gibi) tamamen elle yapılmaktadır. Ürünlerimizin biri de aynı bini de aynı olması için gerekli ne varsa yapmaktayız.

 • Pimli Sap Bıçaklar ile Pimsiz Sap Bıçaklar Arasında Ne Fark Var...

  Pimli sap bıçaklar ile pimsiz sap bıçaklar arasındaki fark.
  Çelik namluya takılan sapın aliminyum, krom veya sarı prinç vb metal perçinler ile çakılarak tutturulması pimli sap modeller ile adlandırılır. Pimsiz sap modellerinde ise; Çelik namluya enjeksiyon makinalarda sap kalıpları yardımı ile ısıtılarak preslenir. Kalite anlamında iki modelede aynı çelik kalitesine sahip ürünlerdir. Sadece sap yapım aşamasındaki işçilik ve sap malzemesinden kaynaklanan maliyet farkından dolayı aralarında fiyat farkı oluşur. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.